4-Hours

Mental Fitness Workshops & Events

Put Your Oxygen Mask, First!
با هدف آشنایی مدیران عامل و فعالان منابع انسانی با مفهوم هوش مثبت (Positive Intelligence)
 

چطور مفهوم هوش مثبت می‌تواند عصای دست مدیران عامل و فعالان منابع انسانی باشد!

ما باور داریم در مسیر ساختن یک فرهنگ سازمانی قدرتمند و سازنده، اولین قدم این است که شما متولیان اصلی این مسیر پرچالش، ذهن‌تان را به عنوان بهترین دوست (و نه یک دشمن خطرناک) در خدمت خود داشته باشید و این یعنی:

Put Your Oxygen Mask, First!

مفهوم هوش مثبت که حاصل مطالعات چندین ساله آقای شیرزاد چمین در حوزه‌های روانشناسی مثبت، روانشناسی شناختی، عصب‌شناسی و علوم عملکرد می‌باشد، به ما کمک می‌کند تا تسلط‌ بر روی ذهنمان را افزایش داده و به پتانسیل‌های واقعی‌مان دست یابیم. شیرزاد چمین در این مسیر با استفاده از روش تحلیل عاملی به سراغ ریشه‌های شکل‌گیری رفتار و عادت‌های ذهنی ما رفته است.

متخصصان تیم رابین با گذراندن دوره‌های پیشرفته هوش مثبت و همکاری با موسسه هوش مثبت آمریکا، به صورت هدفمند در حال آموزش به افراد و سازمان‌ها در راستای بهره‌مندی از این ابزار قدرتمند و دستیابی به پتانسیل‌های واقعی‌‌شان هستند.

در کارگاه‌ها و رویدادهای Mental Fitness ما با مفهوم خرابکارهای ذهنی، فرزانه ذهن (خود حقیقی ما) و همچنین تکنیک‌ها و ابزارهایی به منظور رفتن از وضعیت ذهنی خرابکارها به وضعیت فرزانه آشنا می‌شویم. تجربه این مسیر در کنار دوستان و همکاران عزیز حوزه منابع انسانی یک اتفاق جذاب و متفاوت خواهد بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این کارگاه‌ها و رویدادها با ما تماس بگیرید.